Referenciák

 

Acapulco Steak House Bowling Billiárd http://www.acapulco.hu/
AERO Hotel http://www.aerohotel.hu
All Star  Bowling http://www.allstarbowling.hu/
Androméda Budaörsi Sport Centrum http://www.abs-sport.hu/pub/bowling-palya
Angel Squash és Bowling Club http://www.angyalsport.hu
Angyalföldi TTE http://www.atte.sport.hu/
Anna Grand Hotel Kft. http://www.annagrandhotel.hu/
Arizona Bowling http://www.arizona-bowling.com/
B. Fenyő Bt. fenyovendeglo.­gportal.­hu
Barátság Hotel http://www.baratsag.hu
Battafitt http://www.battafit.hu/
Bellagio Bowling Pub http://www.bellagioszombathely.hu/
Bowling Center Bt. http://www.bowling-center.hu/b_index_hu.html
Bowling Centrum http://bowlingcentrum.hu
Bowling Söröző http://www.bowlingsorozo.hu
Bowling Treff Söröző http://www.bowlingtreff.hu
BowlingCafé http://bowlingcafe.hu/
Bowlingcenter http://www.bowlingbank.hu/
Bowlingcenter http://www.hotelschuster.hu
Bowlingcenter Kemence Pizzéria http://www.kemencepizzeria.hu/
Brooklin Étterem http://brooklynclub.gportal.hu
Camelot Club Hotel & Étterem http://www.camelothotel.hu/
Campus Bowling Bár Kft. http://www.campushotel.hu
Castrumbowling http://castrumbowling.hu/
Chicago Étterem-Bowling Pub-Biliárd Szalon http://www.chicagobowlingpub.hu/
Chili Café http://www.chilicafe.eu
Club 75 www.club75.hu
Club Tihany Rt. http://www.clubtihany.hu/
Cool Ball Kft. http://www.coolball.hu/
Corner 11 Bowling and Burger-Land http://www.corner11.hu/
C-Univerzál Kft. (Klub Expresszo) http://www.clubexpresszo.hu/
Cserkeszőlő Apartmanház http://www.cserkeszoloapartman.hu/
Csikar Csárda & Panzió http://www.csikarpanzio.hu/
Danubius Premier Fitness, Resort Hévíz http://www.premierfitness.hu/
Diamant Hotel http://www.diamanthotel.hu
Diana Golf Hotel Goodrich Hungary Kft. http://www.oldlakegolf.com/
Dodó Pizzeria http://www.dondodopizza.hu/
Duna Fit Kft. http://dunafitt.hu
Emi Bowling Bár http://5mp.eu/web.php?a=emibowling
Erzsébet Park Hotel http://www.erzsebetparkhotel.hu/
Espa Bio Art Hotel http://www.espahotel.hu/
Fenyő Squash Club és Kávézó BL Manager  http://fenyosquashklub.hu
FIVEX Bowling Center 8000 http://www.fivex.hu/
Fontana Szabadidőközpont http://www.bowlingbar.hu
Főnix Bowlig Center - Söröző http://bowlingvac.hu/
Fűzfa Pihenőpark http://www.fuzfapihenopark.hu/
Gambrinus Étterem http://www.gambrinus.hu/
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel https://www.granadahotel.hu/sport
Gyopár Sportcentrum http://www.gyoparsportcentrum.hu/
Hajdúnánás Bányász Üdülő http://www.nanasbanyasz.fw.hu/
Hella 91 Kft. http://kastelyszallok.nyaralunk.hu/puchnerkastelyszallo.php
Hotel Aphrodite www.aphroditehotel.h
Hotel Azúr Siófok http://www.hotelazur.hu/index.php?pid=120
Hotel Bodrog Wellness http://www.hotelbodrog.hu/
Hotel Eger http://hotelegerpark.hu/
Hotel Famulus- Bowling Presszó http://famulushotel.hu/hu/kapcsolat
Hotel Hableány  http://www.hableanyhotel.hu/
Hotel Helikon http://hotelhelikon.hu
Hotel Holiday http://www.balaton-bowling.com/HU/
Hotel Lacontessa- Ferroép Projekt Kft. http://www.lacontessa.hu/
Hotel Melczer Várkastély http://kastelyszallo-keked.hu/
Hotel Palota Hunguest Hotels Rt. http://www.hunguesthotels.hu/hu/hotel/lillafured/hunguest_hotel_palota/
Hotel Pólus  http://www.mobilsport.hu/
Hotel Sasvár http://www.khs.hu
Hotel Silver http://www.hotelsilver.hu/
Hotel Visegrád http://www.hotelvisegrad.hu/
Hotel Wellamarin http://www.wellamarin.hu/
HS Sport Szabadidő Kft. Bowlingcenter http://hs-sport.hu/szolgaltatasok/bowling
Hunor Hotel http://www.hotelhunor.hu/
Ilzer Sörgyár http://www.ilzer.hu/
Jazz Steak Kft. www.thermal-jaszapati.hu
JAZZ-STEAK Kft. http://www.bortonudvar.hu/
JÉ-EX Kereskedelmi Bt. BOWLING CLUB http://www.bowling-club.eu
Jubileum Bowling Center http://bowlingcenter.atw.hu/
Kácsor Fogadó http://www.kacsorfogado.hu/
Katlan Bowling http://katlan.eu/
Katlan Bowling Klub É-Trendelő Kft. http://www.katlanbowling.hu/
Kecskeméti Főiskola Tudós Ház http://tudoshaz.kefo.hu/wellness-es-bowling
Kristilla Szolg. és Ker. Kft http://www.mjusworld.com/
Lido Sportcentrum http://www.evezossorkert.hu/
Lifestyle Hotel Mátra http://www.hotelmatra.hu/
Liget Bowling http://www.ligetbowlingclub.hu/
Lőrinc Bowlingcenter http://www.poolharbour.hu
Lugas Hotel-Étterem-Wellness-Bowling http://etteremlaguna.hu/
Lugas Szálló http://www.lugashotel.com/
Lurdy Ház/AMV Kft. http://www.gameworldcasino.hu/hu/lurdy_haz/stonhenge_pub_bowling/bowling
Magita Hotel http://www.hotel-magita.hu/hu
Magita Hotel http://www.hotel-magita.hu
Makár Hotel http://hotelmakar.hu/hu/sport/bowling-pecs
Malom Fitnessz http://www.malomfitness.hu/
Malom-Club Kft. http://www.malomclubbaja.hu/
Mammut Bowlingcenter http://www.bowlingclub.hu/
Marcal Teniszcentrum Kft http://www.teniszgyor.hu/
Martfű Thermal SPA- Toma Bau http://www.martfuspa.hu/
Matáv Konferencia Központ http://www.telekomhotel.hu
Mátra-sportkert Kft http://www.sportkapu.hu/klubok/sportkert-gyongyos/
Medison Bowling & Biliárd http://www.medisonbowling.hu
Memphis Café-Pécs Plaza http://www.memphisclub.hu/pecs/web.htm
Mezőkábel KTV Kft http://www.bowlingclub.info.hu/
Music Bowling http://www.musicbowling.sokoldal.hu/
Nagyírtás Kft. http://www.szentorban.hu
Nap Szálló http://www.naphotel.hu
Novotel Bp. Kongresszusi Központ http://www.sportkapu.hu/klubok/novotel-bowling-klub/
Nyéki Vándor Panzió és Tekeklub http://nyekivandor.hu/tekeklub/
Óvártenisz http://www.ovartenisz.hu/
Öreg Favágó Kocsmája http://www.oregfavago.hu/
Pataháza Kft. Fortunatus Étterem http://www.fortunatus.hu
Pegazus Club Hotel http://clubhotelpegasus.hu/
Pilis Üdülő Humán Jövő 2000 Kht. HOTEL PILIS http://dobogoko-erdeivilla.hu
Royal Stadion http://www.royalstation.hu/
Rózsadomb Center www.blue.bowling.hu 
Rubin Apartman Hotel Kft. http://www.hotelrubin.com/
Rubin Panzió http://www.rubinpanzio.hu/
Sárvári Gyógyfürdő Kft. http://sarvarfurdo.hu/
SilverKart gokart http://www.silverkart.hu
Spare Bowling Bt. http://www.bowlingclub.hu/?a=strike-bowling-club
Spirit Hotel Sárvár http://www.spirithotel.hu/
Sport Borozó *lsd. GYÖFE BT. http://www.acapulco.hu/
Sportház Kft. http://www.sporthaz.com
Strike Bowling Club http://www.bowlingclub.hu
Sugár Üzletközpont http://sugarbowling.hu
Szakszig Kft. http://etteremlaguna.hu/bowling.html
Szarvasi Bowling Club http://www.szarvaslux.hu/
Százéves Fogadó http://www.100evesfogado.hu
Széber József http://szeberpanzio.uw.hu/
Szeged, Hunguest Hotel Forrás http://www.hunguesthotels.hu/hu/hotel/szeged/hunguest_hotel_forras/
Szent Orbán Erdei Hotel http://www.szentorban.hu/
Szentendre Uszoda Aquapalace Kft. http://www.v-8.hu
Szivek és Tsa Kft. Thermal Hotel Szivek www.thermalhotelszivek.hu
Tapolca Sportház http://tapolcasporthaz.hu/index.php?id=bowling
TEKE ÉS BOWLING CENTRUM http://szeged-kegeln.shp.hu/hpc/web.php?a=szeged-kegeln
Termál Étterem panzió Söröző és Bowling  http://termal-etterem-bowling.internettudakozo.hu/kontakt.htm
Thermál és Sport Hotel - Bük http://www.danubiushotels.hu
Tiffany Bowling Club www.tiffanybowling.hu
Tüskevár Horgásztó http://www.tuske-var.hu
Vígadó Hotel http://mezokovesd3d.com/vigado-hotel-es-etterem/vigado-hotel-es-etterem.html
Viktória Fogadó http://www.viktoriafogado.hu/
VILLA SEDERKYN APARTMANHÁZ http://www.szallodak.tszolg.hu/
Villapark Várgesztes http://www.villapark.hu/hu/
Vital Hotel Nautis  http://www.hotelnautis.hu/
Völgyikút Ház http://www.volgyikut.hu/hu/bowlingcafe
Wallhala Club http://www.walhalla.hu/
Williams Village Bowling & Country Club http://www.williamsvillage.hu/country/
Zöld Angyal Söröző  http://www.zoldangyalvendeglo.hu/